Home » 2017 » May » 09

Daily Archives: May 9, 2017

Ozolu stāsti – augstu novērtēti

Bauskas kultūras centrā 3. maijā godināja konkursa “Mūsu ozolu stāsti” autorus. Stāstus par izciliem zemgaliešiem, stiprām ģimenēm un ozoliem konkursam bija iesnieguši mūsu skolas 17 audzēkņi. Katrs saņēma piemiņas balvu un pateicību.

Divu audzēkņu darbi izpelnījās žūrijas īpašas simpātijas. Keita Pauloviča no 5.a klases ieguva 2. vietu, bet Paula Kristiāna Daugule no 9.a klases – 3. vietu. Abām audzēknēm piešķirta naudas balva.

Atzinību par temata veiksmīgu risinājumu saņēma Elīza Lakoviča-Lakovica (4.b klase), Alise Kuka (5.a klase), Elīna Elizabete-Daugule, Aleta Mahnova (6.b klase) un Paula Rāzna (8.a klase).

Konkursā skaistus stāstus iesniedza arī Kalvis Olavs, Sems Patriks Paļulis, Keita Semjonova (5.a klase), Nadīna un Janīna Šumeiko (5.b klase), Keita Asone, Elizabete Līcīte, Betija Upelniece, Gerda Dreimane (6.b klase) un Rebeka Zotova (7.b klase).

Sarīkojumā tencināja arī skolotājas Intu Šarikovu, Ievu Mašali un Dinu Ālmani, kas rosināja skolēnus rakstīt konkursa darbus.