Home » 2024 » March » 08

Daily Archives: March 8, 2024

Mūsu skolas lielais koris skatē iegūst 1.pakāpi

Vecumnieku MMS notikušajā Bauskas novada koru skatē piedalījās četri vispārizglotojošo skolu un divi profesionālās ievirzes izglītības iestāžu kolektīvi.

Šī pasākuma vadmotīvs bija gatavošanās 13.Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, kas notiks Rīgā, 2025.gada jūlijā. Korus vērtēja novadā un Latvijā ievērību guvušas mūzikas pedagoģes un diriģentes – Dace Reinika, Mārīte Jonkus un Ingrīda Zemļinska. Viņas vērtēja katra kora izpildītās 3 dziesmas.

Mūsu 5.-9.klašu koris, ko diriģē Ilze Bērziņa un koncertmeistare ir Evija Bonāte, skatē tika novērtēts ar 1.pakāpes diplomu. Īpaši tika uzteikts mūsu zēnu izpildītais solo, kā arī aktīvā koristu līdzdzīvošana un izjustais dziedājums. Paldies skolotājai Ingai Bukšai par nesavtīgo palīdzību 1.balss vokālajā skološanā un repertuāra apguvē.

Lepojamies un novērtējam diriģentes Ilzes Bērziņas un dziedātāju neatlaidīgo darbu!