Home » 2024 » March » 13

Daily Archives: March 13, 2024

Dabaszinību pēcpusdiena 7.-9.klasēm

7.martā skolā notika 7.-9.klašu dabaszinību pēcpusdiena, piedalījās 5 komandas. Pirmais uzdevums komandām bija izdomāt nosaukumu un to pamatot. Pēc tam vajadzēja no fragmentiem 5 minūšu laikā izveidot taisnstūri. Tas izrādījās ļoti grūts uzdevums. Pēc tam sekoja viktorīnas jautājumi, kur bija iespēja izvēties dažādas grūtības pakāpes un “cenas” jautājumus par tēmām ”Bioloģija”, “Ķīmija”, “Matemātika”, “Eksperimenti” un “Latvija”.  Pasākuma noslēgumā skolēniem skolotājs J.Širvis bija sagatavojis jautājumus par Mēbiusa lentu, kur skolēni prognozēja, cik daļas izveidosies, ja tā tiks sagriezta.  Viserudītākās bija 8.a un 9.a klašu komandas, kuras vietas sadalīja ar papildjautājuma palīdzību, kā rezultātā pirmo vietu ieguva 8.a klases komanda, atstājot 2.vietā 9.a klases komandu, bet trešajā vietā palika 9. b klases komanda.