Home » 2024 » March » 18

Daily Archives: March 18, 2024

Sveicam mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu godalgotos dalībniekus!

29.februārī mūsu skolā notika 2.klašu konkurss “Prātnieks 2024”. Tas ietvēra matemātikas, latviešu valodas, ģeogrāfijas, vēstures un sociālo zinību jautājumus. Ar savā zināšanām izdevās “paspīdēt” mūsu skolas skolēniem Alisei Seškēnai, iegūta 1.vieta (skolotāja Anželika Orlova) un Martinam Rudevičam, iegūta Atzinība (skolotāja Līga Purena).

Marta sākumā notika latviešu valodas un literatūras novada 50. olimpiāde. 1.vieta 6.klašu grupā  skolotājas Ievas Mašales audzēknim Reinim Beitelim. Viņš uzaicināts piedalīties šīs olimpiādes valsts posmā. Reinis Grosbards no 8.a klases šajā olimpiādē nopelnījis Atzinību. Arī viņa skolotāja ir I.Mašale.

7. martā mūsu skolā norisinājās Bauskas novada  4. klašu matemātikas olimpiāde-konkurss. Tajā Atzinību ieguva Marta Baltiņa, 4.a kl. skolniece (pedagoģe Evita Kļaviņa-Zeltiņa).

8.martā notikušajā  matemātikas 74. olimpiādes novada posmā 5.-8. klases izglītojamiem mūsu skolu pārstāvēja vairāki skoloēni. Novada apkopojumā par šo olimpiādi ar prieku lasām, ka 6.klašu grupā 2. vietā ir Reinis Beitelis  (pedagogs Jānis Rumba), 3. vietā 7.klašu grupā –  Zane Lea Zunda (pedagogs Jāzeps Širvis).

Sveicam un vēlam panākumus turpmāk!

Vairāk par olimpiāžu rezultātiem lasāms https://www.bauskasnovads.lv/lv/jaunums/skoleni-demonstre-savas-zinasanas-matematikas-olimpiade    un citās vietnes bauskasnovads.lv ziņās.