Home » 2024 » March » 25

Daily Archives: March 25, 2024

Plūdoni 150. gadskārtā godinot, notiek pasākumi un stundas

No 18.-22.martam  skolā bija mūsu dižākā novadnieka Viļa Plūdoņa godināšanas maratons.

Dzejniekam veltīts bija  literāro pasākumu cikls ‘’V. Plūdoņa zīmē. Vilim Plūdonim-150’’.  21. un 22. martā skolēni godināja izcilo dzejnieku jubilejā.  6.a un 6.b klases skolēni latviešu valodas skolotāju vadībā bija sagatavojuši stāstījumu par viņa dzīvi un literāro daiļradi. Skolēni piedalījās spēlē par V. Plūdoni, uzzinādami daudz jauna un interesanta. Arī sākumskolas klašu skolēni piedalījās izzinošās un atraktīvās literārās stundās.

Aicinām klašu kolektīvus maijā, Viļa dienā, doties pārgājienā uz ‘’Lejeniekiem’’ – V. Plūdoņa dzimtajām mājām –  un iepazīties ar jauno muzeja ekspozīciju, pastaigāt gar Mēmeli, izjust dabas burvību, nolikt ziedus  dzejnieka atdusas vietā.

Informāciju sniedza un pasākumus organizēja skolotājas Dina Ālmane un Ieva Mašale.