Home » Bez tēmas » Gada nogalē – par darbu un svētkiem

Gada nogalē – par darbu un svētkiem

January 2021
M T W T F S S
« Dec    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Pagājis pirmais semestris šajā mācību gadā. Šis laiks mūsu skolā bijis darbīgs, izglītojošs un jaunu izaicinājumu pilns skolēniem,  skolotājiem un visiem skolas darbiniekiem. Nākas sadzīvot ar epidemioloģisko situāciju, tādēļ apgūstam tik daudz ko – mācīties attālināti, mācīties skolā, ievērot noteikumus, sadalīt darbus, būt disciplinētiem un atbildīgiem. Līdzās pavasarī apgūtajiem attālināto mācību rīkiem esam mācījušies strādāt Microsoft Teams tiešsaistes rīkā. Joprojām tiešsaistes stundas notiek arī ZOOM-ā. Uzlabojumi notiek arī E-klasē, kur top video saziņas kanāls. Novembrī skolā norisinājās akreditācija, kad mūsu darbu vērtēja ekspertu komisija. Skolēni, vecāki, pedagogi piedalījās tiešsaistes sarunās ar ekspertiem, dažādās aptaujās. Paldies skolēniem, vecākiem un pedagogiem, kas piedalījās šajā procesā, lai parādītu visu labāko, ko spējam gan mācībās, gan skolas darba organizācijā kopumā.

Mainoties dažādiem noteikumiem, esam skolas ikdienas dzīvi sakārtojuši tā, lai mācības klātienē turpinātu 1.-4.klašu skolēni, kas šobrīd sevi izjūt kā “skolas saimniekus”. Viņi arī kopā ar skolotājiem parūpējušies par skaistu telpu noformēju Ziemassvētku noskaņās. Novembra beigās skolā viesojās LTV1 filmēšanas grupa un uzņēma sižetu par to, kā notiek mācību darbs šajos sarežģītajos apstākļos.

Mūsu skolā nolemts, ka pirms Ziemassvētku brīvdienām visi skolēni saņems liecības, jo gribam, lai skolēniem un viņu vecākiem būtu pilnīgs priekšstats par šajā pusgadā apgūto. Liecības tiks nosūtītas e-klases pastā. Tajās būs vērtējumi, kas atbilst oktobrī apstiprinātajai vērtēšanas kārtībai.   Cerams, ka liecības iepriecinās to saņēmējus vai arī – sniegs motivāciju otrajā pusgadā savu mācību darbu uzlabot.

Dodoties Ziemassvētku brīvdienās, visiem atgādinām, ka jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi, arī satiksmes drošības noteikumi nav atcelti, tāpēc būsim apzinīgi un atbildīgi. Tomēr pats galvenais – lai visiem izdodas piepildīt Ziemassvētku laiku ar saturīgām un mīļām nodarbēm ģimenes lokā. Lai šajos svētkos vairāk par visu iemirdzas mūsu savstarpējo attiecību skaistums un rūpes par saviem tuvajiem!

Cik garš būs brīvlaiks, Tev jāuzzina, sekojot aktuālākajai informācijai e-klasē.  Tiekamies Jaunajā gadā!