Home » Bez tēmas » Nikolai Šikovai – atzinība Satversmes tiesas konkursā (papildināts)

Nikolai Šikovai – atzinība Satversmes tiesas konkursā (papildināts)

Noslēdzies Satversmes tiesas 2020. gada septembrī izsludinātais skolēnu zīmējumu un domrakstu konkurss par Latvijas Republikas Satversmi. Jau tradicionāli šajā konkursā savus audzēkņus rosina piedalīties arī mūsu skolas vizuālās mākslas skolotāja Daiga Sējēja. Viņas skolēnu zīmējumi guvuši augstu novērtējumu gandrīz vienmēr. Tā tas ir arī šogad. 6.b klases skolnieces Nikolas Šikovas darbs tika novērtēts ar Atzinību. Konkursā tika pārstāvētas 67 skolas, aptverot visus Latvijas reģionus. 6. klašu skolēnu zīmējumu konkursā “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās”, kurā piedalījās arī Nikola,  tika iesūtīti 239 zīmējumi. Prieks, ka tik lielā konkurencē izdevies gūt panākumu. Sveicam Nikolu un skolotāju D.Sējēju!

Marta sākumā Nikola un skolotāja D.Sējēja saņēmušas arī goda rakstus un piemiņas balvas par piedalīšanos šajā konkursā.

Par konkursu vairāk lasi šeit.