Home » Bez tēmas » Eksperti apliecina – Bauskas pilsētas pamatskola ir akreditēta !

Eksperti apliecina – Bauskas pilsētas pamatskola ir akreditēta !

April 2021
M T W T F S S
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kā jau iepriekš tika ziņots, 2020.gada novembrī skolā norisinājās akreditācija, kad mūsu darbu vērtēja ekspertu komisija. Skolēni, vecāki, pedagogi piedalījās tiešsaistes sarunās ar ekspertiem, dažādās aptaujās. Paldies skolēniem, vecākiem un pedagogiem, kas piedalījās šajā procesā, lai parādītu visu labāko, ko spējam gan mācībās, gan skolas darba organizācijā kopumā.

Ekspertu komisijas darbs, apkopojot visus dokumentus, vērtējumus, redzēto un analizēto, ir noslēdzies. 25.februārī saņemts apliecinājums, ka skola un visas trīs tās īstenotās izglītības programmas ir akreditētas uz maksimālo termiņu – 6 gadiem. Arī iestādes vadītāja – direktora Jāņa Rumbas darbs novērtēts atzinīgi, un viņš akreditēts nākamajam periodam.

Šis pārbaudes laiks visiem bija ļoti sarežģīts, jo mācības tobrīd skolā notika gan klātienē, gan attālināti, tālab bija daudz emocionālu, tehnisku un metodisku pārbaudījumu un izaicinājumu. Saņemtajā akreditācijas komisijas ziņojumā lasāms, ko eksperti ieraudzījuši un atzinuši par mūsu skolas stiprajām pusēm – skolas pozitīvais un atbalstošais mikroklimats,   sadarbības prasmes starp pedagogiem un skolēniem, skolas estētiskā un sakoptā vide, pārdomātie un saturīgie audzinošie pasākumi un interešu izglītības iespējas, līdzdarbošanās dažādos projektos un citas nianses. Netrūkst arī ieteikumu dažādiem uzlabojumiem – gan mācību procesam, gan skolas tehniskajam nodrošinājumam IT jomā.

Dzīve turpinās, turpinām strādāt – rūpīgi saglabājot jau iestrādātās vērtības, kā arī pieņemot jaunus izaicinājumus darbam attālinātajā režīmā! Lai mums izdodas un – katram no Jums kūkas gabaliņš svētkiem par veiksmīgi aizvadīto pārbaudes posmu!