Home » Bez tēmas » Projekta “Mission Based Learning” aktivitātes

Projekta “Mission Based Learning” aktivitātes

September 2021
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

27. un 28. aprīlī notika 2. mobilitāte projektā “Mission Based Learning”. Tās dalībnieki satikās Zoom platformā un divas dienas strādāja ar saņemtajiem uzdevumiem – savu misiju prezentācijām un video veidošanu.

Aktivitātē piedalījās astoņi 8. a klases skolēni un klases audzinātāja Solveiga Gudkova. Pirmajā dienā skolnieki no visām dalībvalstīm prezentēja savus projektus. Dažas grupas jau bija apvienojušās un strādā pie projekta kopā, arī  Marta Kārkla un Paula Druviņa, viņas kopā ar turku jauniešiem strādā pie tēmas “Rasisms  un tā izpausmes dažādās valstīs”. Pārējiem audzēkņiem no Bauskas pilsētas pamatskolas ir uzdevumi, kas saistīti ar vidi un vietējās kopienas labklājību. Alise Kalderauska un Lauma Lucaua  pēta gājēju pāreju drošību Bauskā un videi draudzīga apgaismojuma iespējas. Domeniks Domokejevs un Roberts Untāls pēta COVID 19 ietekmi uz sportu un iespējām skatītājiem piedalīties sporta pasākumos. Reinis Štāls un Rūdolfs Krūmiņš pēta Bauskas upju tīrību un to ietekmi uz zivju populāciju.

Otrajā dienā skolēni piedalījās video  izveidē  par tēmu ” Kas mēs esam un kā mēs mācamies?”(pandēmijas apstākļos). Šī mobilitāte notiks divās kārtās – 2. daļa būs šogad jūnijā.

Darbojoties šajā projektā, skolēniem ir iespēja pilnveidot savas saziņas prasmes, uzlabot svešvalodas zināšanas, mācīties publiski uzstāties, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, kā arī iegūt jaunus draugus citās valstīs. Nākamajos posmos projekta dalībnieku grupās būs skolēni pat no 4 valstīm. Lai mūsējiem veicas, paplašinot savu apvārsni !

Vairāk informācijas par šo projektu vari iegūt, ielūkojoties šeit!