Home » Bez tēmas » Interešu grupu pavasara darbu atskats

Interešu grupu pavasara darbu atskats

October 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Esam nedaudz piemirsuši padižoties ar pagājušā mācību gada beigās darīto. Tā labus panākumus skatuves runas konkursa Zemgales reģiona kārtā guva skolotājas Guntas Spures audzēkņi. Skolēnu priekšnesumu videoversiju vērtēja režisores Anna Jansone un Dace Liepeniece, kā arī VISC vecākā referente Dace Jurka. Rebeka Zaharčenoka, Emīls Ancāns un Elīza Bundure saņēma 1.pakāpi, bet Paula Lakstīgala un Ralfs Zaharčenoks ieguva 2.pakāpi. Skolotāja Gunta Spure ļoti lepojas ar skolēnu paveikto un uzteic viņu spēju sakoncentrēties atbildīgos brīžos, lai parādītu visu to labāko, ko kopā apguvuši.

Saņemti arī pateicības raksti mūsu skolas lietišķās mākslas pulciņam, ko vada skolotāja Daiga Sējēja. Viņas rosināti, skolēni piedalījās XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku norisēs.

Priecājamies arī par mūsu skolas deju kolektīva “Ganiņi” un viņu vadītājas Santas Zemītes uzņēmību un neatlaidību, piedaloties svētku norisēs, filmējot dejotājus un viņu paveikto.

Lai interešu grupu dalībniekiem un pedagogiem radošs turpinājums darbam šajā mācību gadā!