Home » Bez tēmas » Vai tiešām mēs tā sakām? Devītie pēta skolotāju izteicienus

Vai tiešām mēs tā sakām? Devītie pēta skolotāju izteicienus

Piektdienas pusdienlaikā 9.klašu skolēni pārsteidza skolotājus, uzaicinot uz  skolas zāli. Skolotāju dienas priekšvakarā pedagogi saņēma mīļus vārdus un kārumus. Bet ne tikai! Skolēni bija apkopojuši skolotāju biežāk lietotos izteicienus, kuru autori bija jāuzmin. Tas nemaz nebija viegli. Protams, ka jautājuma “Meitenes, kāpēc nebijāt uz kori? ” autori uzminēt nebija grūti. Bet kas teica : “Sēdi un ēd!” vai “Skaidrīte, bildīte”? Tā bija laba humora deva pēc darba nedēļas, par ko paldies Anetei, Valentīnai, Evelīnai Keitai un Elīzai, Martai un Paulai.  Par svinīgā brīža emocionālo fonu ar klavierspēli parūpējās Evelīna, izpildot pašsacerētu skaņdarbu. Ar ģitārspēli un dziesmām priecēja Roberts. Paldies par šo brīdi, devītie!