Home » Bez tēmas » Pilsonības stundā – patriotiskas aktivitātes

Pilsonības stundā – patriotiskas aktivitātes

17.novembrī skolā visās klasēs, kurās darbs noritēja klātienē, notika Pilsonības stunda. Skolotāji un skolēni bija padomājuši par to, lai šīs stundas būtu izzinošas, emocionālas un atmiņā paliekošas.

Tā 4.a klase kopā ar skolotāju Līgu Purenu  bija devušies pie pieminekļa, jo tieši 1919.gada 17.novembrī  bermontieši tika padzīti no Bauskas. Pilsonības stundā notika viktorīna 6 kārtās un tapa plakāts “Lepojamies ar ģimenēm”, uzsverot to, kas katrā ģimenē ir vienojošais.

8.a klase līdzās jauniegūtām un nostiprinātām zināšanām atrada laiku, lai izgatavotu dekorus klases telpai un iepriecinātu cits citu un garāmgājējus.

Skolotāja Daiga Sējēja lepojas arī ar savu audzēkņu patriotiskajiem zīmējumiem, kas tapuši vizuālās mākslas stundās. To vidū īpaši izceļas Evelīnas Burmistrovas un Elīzas Lakovičas -Lakovicas darbi.

Dažādas aktivitātes notika arī citās klasēs.