Home » Bez tēmas » Skolēni izzinājuši mākslu tiešsaistes nodarbībās (LATVIJAS SKOLAS SOMA)

Skolēni izzinājuši mākslu tiešsaistes nodarbībās (LATVIJAS SKOLAS SOMA)

Decembra otrajā pusē mūsu skolas 7.-9.klašu skolēni vizuālās mākslās stundās piedalījās vairākās tiešsaistes mākslas nodarbībās “No-zīmes”. R.Sutas un A.Beļcovas muzeja darbinieki 7.klasēm izskaidroja “Kas ir modernisms” un pastāstīja par kubismu pasaulē un Latvijā, kā arī iepazīstināja ar  izciliem latviešu  māksliniekiem Romanu Sutu un Aleksandru Beļcovu. Latvijas Nacionālo muzeju tiešsaistē apmeklēja 8 klases .Skolēni tika aicināti izprast “Kāds ir mākslas darba ceļš muzejā?”  un ar jomas speciālistu palīdzību izpētīja procesu, kas sākas ar mākslas darba ienākšanu muzeja kolekcijā līdz pat tā eksponēšanai izstādē. Ar interesi uzzināja, cik rūpīgs un atbildīgs ir restauratora darbs. Muzeja Rīgas Birža organizētajā nodarbībā 9.klases iepazina šo muzeju un antīkās pasaules skaistuma ideālus, izvērtēja, kā tie mainījušies laika gaitā, kā arī noskaidroja, ka apkārtējā vide un citas īpašības ir svarīgas, domājot par vārdiem “skaists” un  ”neglīts”. Stundas noslēgumā audzēkņi apskatīja mītisko tēlu Garuda. Visi skolēni savas zināšanas varēja pārbaudīt un nostiprināt, veicot vairākus interaktīvus uzdevumus mobilajos telefonos  atbilstoši tēmām.