Home » Bez tēmas » Evelīnas Burmistrovas darbs – ceļā uz konkursu Čehijā

Evelīnas Burmistrovas darbs – ceļā uz konkursu Čehijā

Mūsu skolas skolēni regulāri piedalās arī starptautiskos vizuālās mākslas konkursos un nereti gūst atzinības.
Šogad ikgadējā starptautiskās bērnu mākslas izstādes- konkursa “Lidice 2022”  tēma ir “Muzejs”. Konkurss norisinās Čehijā jau 50.reizi un, atzīmējot Pasaules kultūras un dabas mantojuma konvencijas 50. gadadienu, Čehija kļūs par tikšanās vietu pasaules muzeju profesionāļiem, tādēļ skolēni no dažādām valstīm tiek aicināti savos darbos atainot muzeju tēmu.
Brīnišķīgu darbu konkursam ir uzgleznojusi mūsu skolas 9.b.klases skolniece Evelīna Burmistrova, kura savu zīmējumu ir veidojusi kā kolāžu par Rīgas Medicīnas vēstures muzeju . Ļoti smalki un detalizēti Evelīna ir atainojusi  izvēlētos muzeja eksponātus, bet ar īpašu rūpību izgleznoti darbā esošie cilvēki: viņu rokas, apģērbs un galvenais- sejas. Evelīnas darbam ir gan radoša kompozīcija, gan izcili rūpīgs zīmējums un krāsu toņu sajaukums.
Par jaunās mākslinieces darbu ļoti priecājas vizuālās mākslas skolotāja Daiga Sējēja un visus aicina izpētīt pievienotajās fotogrāfijās izcilā gleznojuma nianses.
Vēlam Evelīnai  veiksmi Čehijas konkursā!