Home » Bez tēmas » Iesaisties akcijā Ukrainas atbalstam (sadarbībā ar biedrību “Laiks jauniešiem”) !

Skolēnu pašpārvalde aicina skolēnus, pedagogus un darbiniekus piedalīties akcijā Ukrainas atbalstam. Mūsu novadā palīdzību Ukrainas bēgļiem un karā cietušajiem iedzīvotājiem koordinē biedrība “Laiks jauniešiem”. Sadarbībā ar šo organizāciju laikā no 21.-28.martam visi kopā gādāsim vajadzīgās lietas. Ļoti svarīgi gādāt lietas, kas konkrēti nepieciešamas. Tās ir – pārtikas preces ar garu derīguma termiņu (piena pulveri bērniem, sausā pārtika, milti, aplejamās zupas, rieksti, makaroni, konservi metāla iepakojumā u.c.); higiēnas preces bērniem un pieaugušajiem (cietās ziepes, šampūni, zobu birstes, pastas, mitrās salvetes u.c.); bezrecepšu medikamenti un pārsienamie materiāli; elektropreces (baterijas, lukturīši, poverbankas); saimniecības preces (segas, spilveni, guļammaisi, saimn.ziepes u.c.). Savus ziedojumus apspriedīsim klasē, kopā ar klašu audzinātājiem, tad nogādāsim skolēnu pašpārvaldes telpā. Ja rodas kādi jautājumi, uzdosim tos klašu audzinātājiem, kā arī ieskatīsimies vietnē laiksjauniesiem.lv sadaļā  Ukraina.