Home » Bez tēmas » Dedzam sveces, Ukrainas varoņus pieminot

Dedzam sveces, Ukrainas varoņus pieminot

2022.gada 24.februāris vienmēr būs apzīmogots ar kara un šausmu  zīmogu. Jau gadu dzīvojam Krievijas izraisītā kara ēnā, jau gadu apbrīnā un cieņā noliecam galvas Ukrainas varonīgo aizstāvju priekšā, jau gadu ceram, ka šis murgs beigsies, bet..

Šodien mūsu skolas vestibilā visu dienu krājās piemiņas svecītes. Mācību priekšmetu un klases stundās caurvijās Ukrainas varonīgās cīņas tēma, kopīgi klausījāmies Saeimas sēdes translāciju, ar klusuma brīdi pieminējām kara upurus, Ukrainas himnai skanot. Dienas izskaņā skolēnu sagādātās svecītes 8.un 9.klašu pārstāves Nikola, Betija un Marta aizdedza Rātslaukumā, lielā ozola pakājē. Lai arī mūsu visu spēka vārdi un domas stiprina un palīdz. Slava Ukrainai, varoņiem slava!