Home » Bez tēmas » Saldus tehnikums piedāvā apgūt sabiedrībai nozīmīgas profesijas

Saldus tehnikums piedāvā apgūt sabiedrībai nozīmīgas profesijas

7.martā devītklasnieku Karjeras izvēles “ēdienkartē” bija Saldus tehnikums. Informāciju par šo mūsdienīgo un daudzpusīgo mācību iestādi uz mūsu skolu bija atvedusi Māra Vāce, direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā kopā ar pieciem šīs skolas dažādu profesiju apguvējiem. Māra Vāce mūsu jauniešiem sniedz vispārīgu informāciju par Saldus tehnikumā apgūstamo – profesijām, mācību procesu, dienesta viesnīcu u.c. Skolas mājas lapā arī ir iespējams ar to iepazīties. Saldū iespējamas apgūt tādas profesijas un jomas, kas pēc 9.klases nav apgūstamas citur – civilā aizsardzība (kiberdrošības tehniķis), VUGD glābējs. Pēc tam kopā ar tehnikuma audzēkņiem darba grupās ar devītklasniekiem  iemēģināja dažādu profesiju aktivitātes – izsaukt glābējus, kā atpazīt pārtikas produktus un citas. Paldies viesiem par noderīgo informāciju un jaunām iespēju durvīm!