Home » Bez tēmas » Skaņu virpulī un leļļu ielenkumā – “LATVIJAS SKOLAS SOMĀ” martā

Skaņu virpulī un leļļu ielenkumā – “LATVIJAS SKOLAS SOMĀ” martā

Pirms pavasara brīvlaika mūsu skolas skolēni izbaudīja divus dažadus mākslinieciskus notikumus. 9.martā 3.-5.klašu skolēni nonāca “Skaņu virpulī”.  Mūziķi Arta Abaroniņa un Kārlis Mangulsons demonstrēja stīgu instrumentus – čellu, kontrabasu, dažadu veidu un izmēru ģitāras, rādīja, kā veidojas skaņa. Skolēni dzirdēja gan klasiskās mūzikas skaņdarbu fragmentus, gan džeza un popmūzikas kompozīcijas. Saturīgajā stundā izdevās papildināt zināšanas par mūzikas instrumentiem, pārbaudīt erudīciju viktorīnā par kinomūziku. Vislielāko prieku sagādāja iespēja pašiem izmēģināt, kā skan katrs no instrumentiem. Bija arī ritmiska izkustēšanās visiem kopā.

Piektdien savukārt 1.-2.klašu skolēni noskatījās Agra Poikāna režisēto leļļu teātra izrādi “Ielāps”. Daudzi bērni pirmo reizi redzēja šādu izrādi, par ko īpašs paldies aktieriem un leļlu pavēlniekiem no Latvijas leļļu teātra.

Abas šīs aktivitātes notika ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu. Paldies viesiem!