Home » Bez tēmas » Uzsākam jauno mācību gadu

Uzsākam jauno mācību gadu

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

1.septembrī – Zinību dienā laika apstākļi mūs pasaudzēja, jo atkalsatikšanās skolas saimei bija iespējama skolas pagalmā. Pasākuma norise bija tradicionāla- svinīga pirmklasnieku uzņemšana skolas saimē, dažādas uzrunas un laba vēlējumi. Šoreiz Zinību dienas norisi vadīja skolotāja Māra Gulbe. Viņa atraktīvi – iesaistot savas 4.b klases skolēnus- lika visiem minēt burtu mīklas, tā piesakot runātājus. Skolas saimē tika uzņemtas divas 1.klases, kuru audzinātājas būs Aija Dūmiņa (1.a) un Inga Grundmane (1.b), viņas un mazos pirmklasniekus atbalstīja devītās klases kopā ar audzinātājām Dinu Ālmani (9.a) un Ingu Briedi (9.b). Darba gaitas mūsu skolā sāka vairāki jauni pedagogi. 5.a klasi audzinās un angļu valodu mācīs mūsu skolas absolvente Maruta Korpa. Sociālo zinību skolotāja Laura Švāgere audzinās 5.b klasi. Vēl angļu valodu vecākajās klasēs mācīs Solvita Bērtulsone, bet ģeogrāfiju pasniegs Inta Banka. Sporta skolotāja Līga Irmane – Švāgere sportiskās zināšanas palīdzēs apgūt vecāko klašu skolēniem. Direktors Jānis Rumba, uzrunājot skolas saimi, pastāstīja par dažādiem jaunumiem gan mācību saturā, gan darba organizācijā. Vecāku vārdā runāja Skolas padomes priekšsēdētājs Ēriks Beitelis. pie skolas karoga goda sardzē bija devīto klašu skolēni Edvards Novikovs, Nikola Šikova un Luīze Aleksandrova, bet skolasbiedrus uzrunāja Ralfs Zaharčnoks un Renāte Līgotne. Ar dziesmu visus uzrunāja skolas 4.-5.klašu zēnu ansamblis, bet skolas himnu dziedāja Elza Katrīna Veinberga. Un tad jau bija brīdis, kad ieskanējās skolas zvans,  un visi devās uz klases stundām. Gads sācies, lai dzīvo mācības!