Home » Bez tēmas » Ceļojums pagātnē – mācību stundās

Ceļojums pagātnē – mācību stundās

4.a klasē notikušas interesantas mācību aktivitātes, ar informāciju par tām dalās skolotāja Evita Zeltiņa – Kļaviņa. Viņa stāsta: “Skolēni sociālo zinību un vēstures stundās pētīja pārmaiņas laika gaitā. Gan cilvēkiem, gan tehnoloģijām un ainavām ir pagātne un nākotne. Skolēni meklēja mājās pagātnes liecības. Tās stundā rādīja citiem, iepazīstinot citus un stāstot,kā nokļuvusi pie viņiem. Skolēni ar interesi pētīja senās naudas, rotas lietas, pulksteņus, žurnālus “Zīlīte” un “Rīgas modes”, arī ģimenes fotogrāfijas, kur kāda jau bija uzņemta 60 g.atpakaļ. Vissenākā bija Bībele vecajā drukā, grāmatai ir vairāk kā 145 gadi. Pārsteidzoši bija apskatīt pastmarku albumu, kur padomju gados pastmarkas bija savāktas no dažādām valstīm: Kanādas, Vācijas, Polijas, Taizemes un daudzām citām.”