Home » Bez tēmas » UCIPUCI kopā ar Zani Zustu māca, kā lidot

UCIPUCI kopā ar Zani Zustu māca, kā lidot

Bauskas Bērnu bibliotēkā 28.novembrī notika aizraujoša nodarbība. To vadīja grāmatu par  Ucipuci autore Zane Zusta. Abu trešo klašu skolēni dzirdēja aizraujošu stāstu par grāmatas tapšanu. Kopā ar autori arī izdevās grāmatiņu pārlasīt, aplūkot brīnišķīgās ilustrācijas. Vairākiem skolēniem bija iespēja kļūt par leļļu teātra aktieriem, pārējie bija atsaucīgi skatītāji, jo teātra gaisotne tika meistarīgi radīta gan ar grāmatas varoņu tēliem, ko vadīja skolēni,  gan skaņu ierakstiem, kas papildināja izrādi. Zane Zusta ne tikai prata ievilināt klausītājus savas grāmatas lappusēs, bet neviļus rosināja mācīties fiziku. Tas izdevās, pateicoties animācijas tehnikā uzņemtajai filmiņai par Ucipuci un lidošanu. Skolēni tika iesaistīti tik meistarīgi, ka pat nemanīja, ka ir aizrāvušies ar fizikas tēmas apgūšanu! Nodarbības otrajā daļā katrs varēja izgatavot savu lellīti. Paldies rakstniecei par pozitīvajām emocijām un skolēniem veltīto laiku!