Home » Bez tēmas » SAULES RITMU atskaņas

SAULES RITMU atskaņas

No 11. marta Bauskas muzejā iespējams apskatīt novada skolēnu radošā konkursa darbu izstādi, kas veltīta saules tēmai. Darbi veidoti dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās: zīmēti, gleznoti, batikoti, austi, veidoti no māla, stikla un koka. No mūsu skolas konkursam tika izvirzīti Lauras Sūnas, Reiņa Grosbarda, Agneses Krastiņas, Agnijas Simanovičas, Hugo Platā un Esteres Gāzējas  radošie darbi, kā arī 7. klašu pīto saulīšu kolektīvais kopdarbs.

13. martā Bauskas kultūras centrā notika valsts konkursa-izstādes  “Saules ritmi” Bauskas novada noslēguma pasākums, kurā ar priekšnesumiem uzstājās novada mūzikas un deju kolektīvi,  un  tika godināti visi radošo  darbu autori, bet labākie 12 darbi izvirzīti uz reģionālo skati Jelgavā. Bauskas novada laureātu vidū ir arī mūsu skolas 8.klases  skolēna Reiņa darbs “Brīvības saule”.  Paši skaistākie mākslas darbiņi būs skatāmi 2025.gada XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielajā izstādē Rīgā. Radošām idejām skolēnus rosināja skolotājas Maija Lauriņa-Rimicāne un Daiga Sējēja.
Visi mīļi aicināti apskatīt interesanto mākslas darbu izstādi Bauskas muzejā!