Home » Bez tēmas » Skolas pārstāvji piedalās jauniešu forumā

Skolas pārstāvji piedalās jauniešu forumā

Bauskas pils. pamatskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji, skolotāja Maruta Korpa, skolēni Aleksandra Cera (9.a), Vanesa Erlecka (9.b), Nikola Bula (7.kl.), Markuss Dudkovs (6.kl.) piedalījās Bauskas novada jaunatnes nodaļas rīkotajā jauniešu forumā S.A.I.E.S., kas norisinājās šī gada 20. septembrī Iecavas vidusskolā.
Skolēni noklausījās pieaicināto viesu prezentācijās (pārstāve no centra “Marta”, pārstāvis no sporta organ. “Ghetto Games” un vietējā novada jauniešu pārstāve stāstīja par jauniešu centru pieredzes apmaiņas braucieniem).
Paši skolēni piedalījās debatēs un diskusijās par aktuālām tēmām – atkarības jauniešu vidē, vardarbība un tās prevencija, digitālo rīku priekšrocības un trūkumi u.c..Darbojoties grupās, jaunieši veidoja vienu noteikta pasākuma plānu un prezentēja savas idejas un plānus par pasākuma projektu konkrētai auditorijai.
Viss norisinājās tēmas “Inovatīvas izaugsmes izaicinājums” ietvaros.

Informāciju sniedza direktora vietniece M.Korpa.