Home » Bez tēmas » Tuvojas ikgadējā skolēnu vecāku kopsapulce

Tuvojas ikgadējā skolēnu vecāku kopsapulce

12. novembrī 18.00 skolas aktu zālē notiks ikgadējā skolēnu vecāku kopsapulce. Šoreiz tās tēma – “Kā vecākiem atbalstīt savu bērnu”.

Līga Druviņa

Labs palīgs svarīgu jautājumu risināšanā ir SKOLAS PADOME, kurā darbojas skolas vadības, skolotāju un vecāku pārstāvji. Šajā mācību gadā SKOLAS PADOMĒ no klašu kolektīvu vecākiem ievēlēti: Līga Druviņa, Dace Hegenbarte, Ilva Kalniņa, Aiga Kizne, Māra Kuļikauska, Elita Saulīte, Iveta Upelniece, bet padomes darbu vada Gundars Krūmiņš.

Tiek sekots skolas attīstības plāna izpildei, sniegti ierosinājumi skolas ikdienas dzīves uzlabošanai, budžeta līdzekļu lietderīgai izlietošanai. Vecāku pārstāvji aktīvi piedalās skolas rīkotajos pasākumos, kā arī paši ierosina interesantas aktivitātes. Pagājušajā mācību gadā notika sporta sacensības, kurās piedalījās arī skolēnu vecāki, bija noorganizētas jautras Ziemassvētku darbnīcas un tirdziņš. Tas plānots arī šajā mācību gadā. Liels paldies vecākiem par nozīmīgo atbalstu, sapošot skolu 95. jubilejai!