Home » Bez tēmas » Uzzināt, palīdzēt un iepriecināt

Uzzināt, palīdzēt un iepriecināt

Labo darbu nedēļā 4.b klase un audzinātāja G. Spure devās uz Codes pagasta “Celmiem”, kur saimniece I. Celma laipni izrādīja savu saimniecību. Tur tiek ražo mājas sieru. Skolēni varēja nogaršot sieru ar ķiplokiem, sieru ar zaļumiem, sieru ar sēkliņām. Pēc tam bērni palīdzēja izgatavotos sierus nogādāt noliktavā. Tā bija laba iespēja uzzināt, kas un kā notiek tādā ražotnē.

10. novembrī nu jau septīto gadu pēc kārtas skolotājas G. Spures audzēkņi iepriecina Īslīces pansionāta ļaudis. Koncertus vienmēr palīdz sagatavot mūzikas skolotāja I. Žubēre. Arī šoreiz neliela ludziņa, Arvja Sūnas saksofona spēle, Elīnas Daugules vijoles priekšnesums, tautas dziesmas un dzejoļi ielīksmoja senioru sirdis. Bērnu vecāki arī bija sagādājuši pārsteigumu – cepumus un kafiju. Paldies viņiem!

Inga Celma saimniecības “Celmi” siera ražotnē.
Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.
G. Spures audzēkņi Īslīces pagasta pansionātā