Home » Bez tēmas » Draugos ar skaitļiem

Draugos ar skaitļiem

15. janvārī notika matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm. Šo klašu labākie matemātiķi risināja atjautības, teksta, skaitļu uzdevumus. Tos vērtēja skolotājas R.Bruģe, V.Lukša un B.Apšāne. Uzdevumus bija sagatavojusi skolotāja I.Šarikova. Savu erudīciju rādīja arī komandu līdzjutēji. Aktīvas darba stundas laikā noskaidrojās, ka labākie rēķinātāji mācās 3.a klasē. Visi dalībnieki saņēma diplomus un saldus našķus.

Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 01 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 02 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 03 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 04 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 05 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 06 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 07 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 08