Home » Bez tēmas » Krievu valodas izteiksmīgas runas konkurss 6.–7. klasēm

Krievu valodas izteiksmīgas runas konkurss 6.–7. klasēm

…notika 26.janvārī. Tajā piedalījās 9 skolēni. Viņi lasīja pēc savas izvēles iestudētu literāra darba fragmentu vai pasaku. Tika vērtēta izruna, izteiksmīgums, attieksme pret publiku. Skolēni paši atzina, ka piedalīties konkursā nav viegli, jo pirms uzstāšanās pārņem liels uztraukums, grūtības sagādā arī krievu valodas izruna. Tomēr gatavošanās konkursam dod iespēju sevi pārvarēt un iemācīties daudz jauna. Konkursā pateicības par piedalīšanos saņēma Endija Zaumane, Dana Gaile, Oskars Jakutavičus, Laura Butevica. Atzinības par pirmo vietu saņēma Elizabete Urusova un Viktorija Ļuļe. Otro vietu ieguva Loreta Purviņa. Par trešo vietu priecājās Gerda Veršinska un Ērika Veinberga. Uzvarētājas skolu pārstāvēs Bauskas novada konkursā.

Skolēnus konkursam sagatavoja krievu valodas skolotājas Anna Dupure, Iveta Semjonova un Valentīna Veļičko, strādājot gan stundās, gan papildus nodarbībās un konsultācijās.