Home » Bez tēmas » Savalda florbola bumbiņu

Savalda florbola bumbiņu

Piektdien, 30. janvārī, 4.-6.klašu florbola sacensībās skolas zālē piedalījās 6 zēnu un 5 meiteņu komandas. Spraigā cīņā, piedaloties skaļiem klašu līdzjutējiem, zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja 5.b klases komanda “Super trio”, 2. vietā – komanda no 6.b “Raķetes”, 3.vietā – “Tucinieki” no 4.b, bet starp meitenēm uzvarēja “Meitenes melnā “no 5.a klases, 2. vietā 6.a klases “Sapņu komanda”, trešās – “Ugunīgās lauvas ”no 4.a. Skolotājs Rihards Krūmiņš saka, ka bērniem ļoti patīk spēlēt florbolu, jo spēle ir dinamiska, māca sadarboties, izkopt komandas garu. Nākamie spēkiem florbolā mērosies vecāko klašu spēlētāji.

Savalda florbola bumbiņu - 01 Savalda florbola bumbiņu - 02 Savalda florbola bumbiņu - 03 Savalda florbola bumbiņu - 04 Savalda florbola bumbiņu - 05 Savalda florbola bumbiņu - 06