Home » Bez tēmas » “Rakstu darbi” izpildīti

“Rakstu darbi” izpildīti

24.aprīlī Bauskas KC notika noslēguma pasākums Zemgales reģiona vizuālās mākslas izstādei un tērpu konkursam “Rakstu darbi”. Visus darbus vērtēja kompetenta Rīgas žūrija, kas izraudzījās labākos 11.Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēm. Mūsu skolas 9.kl. meiteņu kopdarbs “Latvijas raksti” ieguva 3.pakāpes diplomu, bet 6.a kl. meiteņu tērpu kolekcija “Gadskārtu raksti” izpelnījās ļoti augstu punktu skaitu (28,3 no 30) un ieguva 1.pakāpes diplomu.
Meitenes un skolotāja Daiga Sējēja saka lielu paldies deju skolotājai Santai Zemītei par uzstāšanās horeogrāfijas veidošanu un iestudēšanu. To, vai mūsu meiteņu darbi piedalīsies Dziesmu svētku pasākumos Rīgā, uzzināsim 15.maijā.
Arī mēs priecājamies par skolotājas D.Sējējas un meiteņu radošumu un vēlam veiksmi!