Home » Bez tēmas » Atklāj renovēto sporta zāli

Atklāj renovēto sporta zāli

30.novembra pēcpusdiena ilgi paliks skolas vēsturē, jo pēc renovācijas, kas ilga vairāk nekā 5 mēnešus, tika atklāta skolas sporta zāle. Uz zāles kāpnēm daudzos viesus sagaidīja simbolisks sportisks tēls Džodžo Modžo (Luīze Druviņa). Pirms visi nokļuva līdz zāles durvīm, vajadzēja veikt dažādus uzdevumus. Tad skolas direktors Jānis Rumba kopā ar celtnieku pārstāvi Aināru Marinsku pārgrieza simbolisko lentu, un visi varēja aplūkot gan zāli, gan palīgtelpas – skaiti izremontētās dušas, sanitāros mezglus un ģērbtuves.  Pēc tam viesi pulcējās zāle, kur turpinājās svinīgais pasākums. Jānis Rumba savā uzrunā pauda prieku, ka skolas darbs atsāksies ierastajā ritmā, sporta skolotāji strādās mūsdienīgās telpās. Viņš pateicās visiem skolas skolēniem, darbiniekiem un skolotājiem, kas ar izpratni bija uztvēruši celtniecības darbu radītās neērtības. Tomēr vislielākos pateicības vārdus bija pelnījuši renovācijas projekta realizētāji – SIA ‘KVINTETS M” – Ainārs Marinsks un Gatis Marinsks, būvuzraugs Raivo Soks, projekta autoruzraugs Rihards Dilba, speciālisti Mārtiņš Vilciņš un Juris Šaicāns, telpu vizuālā noformējuma autore Sandra Smolija. Pateicības vārdus bija pelnījusi arī skolas “saimniece” Valentīna Kuzņecova un tehniskā darbiniece Jolanta Misjuna. Savu prieku par mūsu skolai tik svarīgo būvi bija atnākuši paust arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks (kurš pat iemēģināja jauno basketbola grozu!), Bērnu un jauniešu sporta skolas direktore Biruta Grantiņa, Bauskas 2.vidusskolas direktore Vera Grigorjeva, Bauskas sākumskolas direktore Linuta Ģerģe, novada domes deputāte Inita Nagņibeda. Jauno zāles grīdu izmēģināja dejotāji no 4.a un 5.a klases skolotājas Aijas Dūmiņas vadībā, bet Sems Patriks Paļulis kopā ar 4.a klasi pārbaudīja zāles akustiku. Īpaši uzdevumi bija sarūpēti sporta skolotājiem Raivim Maķevicam un Ilonai Dramačonokai. Pasākums noslēdzās ar spraigu basketbola zibens turnīru starp skolas labākajiem basketbolistiem (Reinis Jubelis, Toms Červinskis, Elvijs Smiltiņš) un sporta skolotājiem un absolventiem (I.Dramačonoka, R.Maķevics, M.Rūgums). Sirsnīgākie pateicības vārdi direktora vietniecei Ivetai Semjonovai par pasākuma veidošanu un vadīšanu! Lai mums visiem labi panākumi, jauno sporta kompleksu izmantojot un saudzējot!

DSCF3569 DSCF3578 DSCF3579 DSCF3585 DSCF3603 DSCF3605 DSCF3611 DSCF3617 DSCF3626 DSCF3629