Home » Bez tēmas » Aizraujas ar robotiku

Aizraujas ar robotiku

9.klases skolnieks Marks Daugulis, iespējams, ir vienīgais puisis mūsu skolā, kurš jau no deviņu gadu vecuma aizraujas ar robotiku. Viņš būvē dažādas automātiskas ierīces, ko vada mikroshēmas. Savas zināšanas par šo jomu jaunietis apgūst pašmācības ceļā, izmantojot gan speciālo literatūru, gan internetā pieejamo informāciju. Pēdējais robots, ko Marks izveidojis, prot pārvietoties un izvairīties no šķēršļiem. Tas ir līdzīgi kā populārajam putekļu sūcējam i-Robot, tikai Marka radītajam robotam no šķēršļiem palīdz izvairīties sensori. Marks savu turpmāko izglītošanos vēlas saistīt ar inženierzinātņu apgūšanu. Pēc 9.klases absolvēšanas viņš mācīsies Rīgas Tehniskajā koledžā. Mēs noteikti par viņu vēl dzirdēsim!

Robots