Home » Bez tēmas » “Stikla bērni” un citi brīnumi

“Stikla bērni” un citi brīnumi

18.februārī ar kopīgu grāmatu kolekcijas izvērtēšanu noslēdzās lielais lasīšanas maratons – “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015”. Mūsu skolā šoreiz bija 22 grāmatu eksperti. Sākumā gan bijām vairāk, bet daži nepaguva laikā visu izlasīt. Un tā – čaklākie lasītāji šinī akcijā  ir : Jānis Maskals (1.b), Daniela Zotova (2.b), Marta Kārkla, Lauma Lucaua, Reinis Štāls (3.a), Anna Sibilla Pumpure, Žanete Gulbe, Sanija Maskale, Anete Pakalna (3.b), Niks Demians Kazlausks (4.a), Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko, Anastasija Marčenko (4.b), Elīna ElizabeteDaugule, Keita Asone, Betija Upelniece (5.b), Laura Bračka, Samanta Staškevica, Amanda Ķince (6.b), Samanta Cielava (9.), Iveta Semjonova. Malkojot piparmētru tēju, vērtējām grāmatas, meklējām tajās interesantāko, paliekošāko. Jānis teica, ka viņam patikušas visas grāmatas, Niks uzteica “No Rīgas līdz Rīgai”, bet Betija kritizēja “Krisoferu un Ēnu ordeni”. 5.un 6.klases lasītājas bija sajūsmā par “Stikla bērniem”. Visi atzinām, ka šogad kolekcijā bija daudz fantastikas grāmatu. Lūk, mūsuprāt, labāko grāmatu top 5: Raiņa “Puķu lodziņš”, I.Cepītes un J.Zvirgzdiņa “No Rīgas līdz Rīgai. Tobiass un Tama lielajā Eiropas bibliotēku ceļojumā”, K.Olsones “Stikla bērni”, O.A.Olafsdotiras “Astoņu ziedlapu roze” un M.Bērziņa “Svina garša”. 5.martā LNB notiks Bērnu žūrijas noslēgums jeb Lielie lasīšanas svētki, kad uzzināsim Latvijā labākās “Bērnu žūrijas” grāmatas. Balvā par čaklo lasīšanu mūsu skolēni 23.februārī dosies ekskursijā uz Vecrīgu (gida pavadībā). Paldies visiem, kas piedalījās un – turpinām lasīt!