Home » Bez tēmas » 6.a piedalās konkursā “GADA KLASE 2016”

6.a piedalās konkursā “GADA KLASE 2016”

11.aprīlī skolā bija ieradusies konkursa “Gada klase 2016” žūrija, lai uzzinātu visu par mūsu skolas 6.a klasi. Žūrijā bija Bauskas novada Izglītības nodaļas metodiķes Olita Vulāne un Baiba Stūre, BJC jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs, Īslīces vidusskolas direktores vietniece un klašu audzinātāju MA vadītāja Irina Vargušenko, kā arī jauniete no Nīderlandes, kas strādā brīvprātīgo darbā BJC. Skolēni žūrijai rādīja klases vizītkarti, kas bija veidota kā videofilma  par klases gaitām. Pēc tam tika izspēlēta situācija, kurā jāmeklē kopīgs risinājums problēmai sociālajos tīklos. Gan klases audzinātājai Kristīnai Kondrotaitei, gan skolēniem bija jāatbild uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem, pēc tam atbildes tika salīdzinātas. Izrādās, ka savu audzinātāju viņas klase pazīst tīri labi, jo daudzas atbildes sakrita. Noslēgumā skolēni pildīja erudīcijas testu ar diezgan āķīgiem jautājumiem. Jau iepriekš bija jāiesniedz klases kopīgi veikto darbu mape. Skolotāja Kondrotaite atzīst, ka piedalīšanās “Gada klasē” ir saliedējusi klases kolektīvu, palīdzējusi labāk iepazīt vienam otru. Viņa uzteic visus skolēnus, bet īpaši Klēru Kuļikausku un Ievu Kudlāni, kas visvairāk darījušas gan vizītkartes veidošanā, gan klases saliedēšanā. Konkursa nākamā kārta notiks 28.aprīlī Bauskas 2.vidusskolā, kur novada sešu skolu sešas sestās klases mērosies spēkiem sportiskās aktivitātēs. Šīs pašas dienas otrajā pusē uzzināsim, kura ir Gada klase, notiks konkursa noslēgums. Lai mūsu skolas biedriem veicas, turēsim īkšķus!

DSCF5070DSCF5073 DSCF5075 DSCF5078 DSCF5079 DSCF5080 DSCF5085 DSCF5086 DSCF5088