Home » Bez tēmas » Iepazīstam JAUNSARDZI

Iepazīstam JAUNSARDZI

Laikā pirms Latvijas dzimšanas dienas skolā vai katru dienu notiek pasākumi ar patriotisku ievirzi.  8.novembrī skolā tradicionāli  viesojās 508.jaunsargu vienības vadītājs, instruktors Zigurds Kalējs. Divās mācību stundās viņš iepazīstināja skolēnus ar svarīgāko informāciju par šo bērnu un jauniešu kustību Latvijā. Z.Kalējs kopā ar jaunsargiem skaidroja iespējas, kādas paveras, darbojoties jaunsardzē : jauni draugi, aiziešana no ikdienas garlaicības, uzvaras pār sevi, norūdīšanās, veselības nostiprināšana, sportiska stāja, aizraujoši piedzīvojumi, rosinājums mācībām, dienests NBS, zināšanas un prasmes turpmākajai dzīvei. Protams, ka pamatā visam nosauktajam ir arī zināšanas par Latvijas vēsturi un mīlestība pret savu zemi. Z.Kalējs stāstīja par jaunsargu vērtībām, kas svarīgas arī katram Latvijas patriotam. Lūk, dažas no tām – cieņa un atbildība pret valsti, ģimeni, draugiem un cilvēkiem, kas apkārt; likumu ievērošana; apzinīgs sevis izglītošanas darbs; aktivitāte sabiedriskajā dzīvē. Skolēniem bija iespēja iepazīt jaunsargu ekipējumu, to pielaikot. Daži to arī izmantoja, aktīvas bija arī meitenes!

DSCF7005DSCF7012 DSCF7013 DSCF7020 DSCF7022 DSCF7023 DSCF7025