Home » Bez tēmas » Labi panākumi latviešu gleznotājiem veltītā zīmējumu konkursā

Labi panākumi latviešu gleznotājiem veltītā zīmējumu konkursā

May 2024
 12345
6789101112
13141516171819
2728293031

1.decembrī Bauskas Mākslas skolā notika Bauskas un Rundāles novadu vizuālās mākslas konkurss “Iedvesmojies un radi”, kas bija veltīts izcilajiem gleznotājiem J.Rozentālam, J.Valteram un Ģ.Eliasam. Skolēnu uzdevums bija 1.semestra laikā iepazīt šo mākslinieku daiļradi, īpaši gleznas, to žanrus, tehnikas, glezniecības paņēmienus, galvenos tēlus. 5.-8.kl. konkursā A3 lapā bija jāielīmē fragments no kādas ievērojamas mākslinieka gleznas kopijas, tad jāturpina savs gleznojums guaša tehnikā. Darbus vērtēja Mākslas skolas skolotājas M.Šulce, S.Pansova, IP metodiķe O.Vulāne un Bauskas sākumskolas skolotāja A.Linkeviča. Ļoti labi konkursā veicās 5.b kl. skolniecēm Janīnai Šumeiko un Nadīnai Šumeiko. 9.klašu grupā 1.vietu ieguva Elīna Stašāne, kuras uzdevums bija sarežģītāks. Viņai savā oriģināldarbā bija jāieglezno kāda no Bauskas celtnēm, kā arī darbā jāiekomponē cilvēku tēli no latviešu vecmeistaru gleznām. Elīnai tas izdevās lieliski.     Skolotāja Daiga Sējēja.

Elina Stasane, Bauskas.pils.pamatsk. 9. klaseEndija Zaumane, Bauskas pils. pamatsk. Helena Maske, Bauskas pils. pamatsk. Janina Sumeiko, Bauskas pils. pamatsk. Keita Asone, Bauskas pils. pmaatsk.