Home » Bez tēmas » Reinis Štāls uzvar deviņās spēlēs

Reinis Štāls uzvar deviņās spēlēs

No Šaha un dambretes kluba vadītāja Māra Berga saņemta iepriecinoša informācija. Aizvadītas Bauskas un Rundāles novadu sporta spēles dambretē jaunākajā grupā. Sacensībās iesaistījās 79 dalībnieki no 11 skolām. Tikai vienam dalībniekam – Bauskas pilsētas pamatskolas audzēknim Reinim Štālam izdevās gūt uzvaras visās deviņās cīņās. Komandu kopvērtējumā pirmajā vietā Bauskas 2.vidusskolas dambretisti. Otrajā vietā Pilsrundāles vidusskolas dambretisti. Bauskas pilsētas pamatskolas komanda izcīnīja trešo vietu. Komandas panākumu kaldināja Reinis Štāls, Emīls Polovko, Samanta Dorči un Anastasija Marčenko. “Olimpiskajā sešiniekā”, kuram pavērts ceļš uz Zemgales reģiona sporta spēlēm, vēl ierindojās Vecsaules pamatskolas, Bauskas 2.vidusskolas otrā komanda un Bauskas sākumskolas dambretisti.