Home » Bez tēmas » Mūsu skolas gardēži – 6.a klase

Mūsu skolas gardēži – 6.a klase

Lai uzlabotu ēst gatavošanas prasmes, kā arī iegūtu papildu zināšanas par veselīgu uzturu, RIMI šajā mācību gadā organizēja skolu konkursu “Gardēžu klase”, kuram pieteicās 269 klases no visas Latvijas. Atlases kārtā bija jāatbild uz jautājumiem par veselīgu uztura pamatprincipiem, kāpēc jāēd veselīgi. Uz šiem jautājumiem pareizi atbildējusi bija tikai 171 klase, no kurām 30 tika izvirzītas neklātienes pusfinālam. Šo 30 komandu skaitā ir arī Bauskas pilsētas 6.a klase. Katra pusfināla klase saņēma produktu grozu 50 eiro vērtībā no Rimi. No saņemtajiem produktiem jāpagatavo veselīga, sabalansēta maltīte. 6.a klase pie pusfināla uzdevuma ķērās 7.aprīlī pēc stundām un pagatavoja vistu ar rīsiem un dažādu salātu piedevām. Gatavošanas procesu vajadzēja fotografēt vai filmēt. Safotografētais materiāls kopā ar paskaidrojumiem, recepti jānosūta organizētājiem, kuri to vērtēs un tālāk 10 labākās klases izvirzīs finālam. Tā informē 6.a kl. audzinātāja Gunta Kiseļeva.