Home » Bez tēmas » “Toņu un pustoņu” dalībnieces turpina vākt balvu ražu

“Toņu un pustoņu” dalībnieces turpina vākt balvu ražu

12.aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā notika valsts konkursa “Toņi un pustoņi” Zemgales reģiona tērpu kolekcijas modes skate. Tajā piedalījās 16 kolekcijas gan no pamatskolām, gan vidusskolām. Bauskas novadu pārstāvēja 4 radošas grupas – no Bauskas sākumskolas, Bērnu un jauniešu centra, Uzvaras vidusskolas un mūsu skolas meitenes. Tērpu skate izvērsās ļoti radoša un dzīvespriecīga. Arī mūsu skolas 6.b klases meitenes ar degsmi demonstrēja kolekciju “Sarunas ar rozēm” un ieguva 29,0 punktus no 30 maksimālajiem. Īpašas simpātijas izrādīja pat žūrija, skaļi aplaudējot.

Apbalvojumus(2.pakāpes diplomus) vizuāli lietišķās mākslas konkursā “Toņi un pustoņi” saņēma arī mūsus kolas 9.klašu meiteņu kopdarbs “Mūsu Bauska” un 6.klases meiteņu kopdarbs “Zemgales lauki ziemā”. Gan tērpu kolekcijas demonstrējumi, gan izstāde (ar mūsu skolēnu darbiem tai skaitā ) būs vērojami festivālā “Toņi un pustoņi”, kas 2.jūnijā norisināsies Bauskā. Paldies skolotājai Daigai Sējējai!