Home » Bez tēmas » Kā krāsaini ziedi uzplaukst talanti

Kā krāsaini ziedi uzplaukst talanti

May 2024
 12345
6789101112
13141516171819
2728293031

24.aprīlī  skolas zālē pulcējās 1.-4.klašu skolēni. Pēc pašu skolēnu iniciatīvas veidotajā pasākumā- “Talantu dienā” ar apbrīnojamu daudzveidību atklājās visdažādākās prasmes, mākas  un mākslas, ko prot bērni. Vislielāko sajūsmu un interesi izpelnījās triku mākslinieki  Gabriela Seimane, Ralfs Zaharčenoks, Pēteris Vinogradovs un Toms Kārlis Šāblis. Tikpat aizraujoši klātesošie vēroja Danielas Zotovas, Rūdolfa Krūmiņa un Ralfa Skujevska demonstrētos dabaszinību eksperimentus. Rainers Bortkevičs uzstājās popielas žanrā, bet dziedāšanas prasmi demonstrēja Kristiāna Kalniņa, Danija Mickus, Paula Druseika un Kristiāna Laugale. Par mūzikas instrumentu pavēlniekiem bija kļuvuši Kristers Pērkons, Endijs Rotšteins, Betija Rutka, Aleksandrs Skromanis, Alise Kalderauska un Valentīna Glusjaka. Diezgan āķīgu uzdevumu citiem bija sagādājuši Jānis Maskals un Bekija Baļčūne – bija jāmāk skaidri, saprotami un ātri izrunāt dažādi “mēles mežģi”. Netradicionālo modi bija radījušas un demonstrēja Anna Ružinska, Annija Valtere, Marta Kārkla, Alise Kalderauska, Anete Daniela Pakalne un Megija Pačegone. Mākslas jomā – floristikā un glezniecībā strādāja Krista Jakuška, Amanda Gaļčina, Laima Grantiņa un Nikola Šikova. 5.a klases meitenes pasākuma ievadā demonstrēja popielas priekšnesumus. Nemanot pagāja divas stundas. Godam nopelnītas balvas – atzinības raksti un gardi kliņģeri (paldies labvēļiem!). Paldies visiem talantīgajiem dalībniekiem un viņu skolotājiem un skolotāja Ivetai Semjonovai par atraktīvo pasākuma vadīšanu. Turpināsim strādāt un izkopt talantus!