Home » Bez tēmas » Alise Krisone nāk “Atpakaļ uz skolu”

Alise Krisone nāk “Atpakaļ uz skolu”

May 2024
 12345
6789101112
13141516171819
2728293031

Akcija “Atpakaļ uz skolu 2017” norisinās no 20.marta līdz 12.maijam. Tās laikā ES institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, NVO pārstāvji un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz Latvijas skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienību. 27.aprīlī pie mums viesojās mūsu skolas absolvente Alise Krisone. Viņas darba vieta ir LR Finanšu ministrija, viņa ir ES fondu ieviešanas un vadības nodaļas referente. Alise tikās ar 7. un 8.klašu skolēniem. Īpaši 8.klases skolēnos pārsteigumu raisīja tas, ka Alise izglītības ceļš no pamatskolas vedis uz Saulaines profesionālo vidussskolu, pēc tam uz Rīgas Tehnisko universitāti. Arī šobrīd Alise studē- šoreiz Latvijas Universitātē.  Viņa stāstīja par Eiropas Savienību, tās institūcijām, problēmām, jauniešu iespējām, izmantojot dažādus projektus ES ietvaros. Alise mudināja jauniešus un pedagogus kārtot Eiropas eksāmenu 9.maijā, lai pārbaudītu savas zināšanas un iegūtu arī vērtīgas balvas. Savas uzstāšanās nobeigumā Alise lūdza jauniešus atbildēt uz viktorīnas jautājumiem, dodot iespēju tikt pie balviņām – blociņa un latviska rokas apsēja. Tikšanās skolēnus rosināja pārdomāt un izvērtēt savas iespējas, apsvērt turpmākās izglītošanās variantus. Par piemiņu no skolas, kurā kādreiz mācījusies, Alise saņēma dažus suvenīrus un atkalredzēšanās prieku ar pedagogiem. Vēlam Alisei tikpat veiksmīgu turpmāko karjeru!