Home » Bez tēmas » Baltā pēcpusdiena

Baltā pēcpusdiena

Oktobrī svinam mūsu rakstnieka J.Jaunsudrabiņa 140.dzimšanas dienu. 18.oktobra pēcpusdienā 8.b un 9.b klases skolēni piedalījās rakstniekam veltītajā pēcpusdienā, kas notika Bauskas Kultūras centrā. Jaunieši guva jaunas zināšanas par šo spilgto personību, jo J.Jaunsudrabiņš savu talantu apliecinājis kā dzejnieks, rakstnieks, gleznotājs, fotogrāfs. Skolēni klausījās rakstnieka dzīvesstāstā, vēroja viņa dzīves svarīgākās vietas prezentācijā. Emocionāls bija Bauskas Valsts ģimnāzijas jauniešu priekšnesums, runājot fragmentus no J.Jaunsudrabiņa tēlojuma ‘’Piemini Latviju’’. Mūsu skolēnus iepriecināja tautas dejas kolektīva ‘’Mēmelīte’’izpildījumā. Izjusti skanēja ģimnāzijas kora izpildītās dziesmas ar J.Jaunsudrabiņa vārdiem. Šis bija neaizmirstams emocionāls mirklis ‘’Baltās grāmatas’’ autora atcerei.                                          Skolotāja Dina Ālmane.