Home » Bez tēmas » Labo darbu nedēļā palīdz un ziedo

Labo darbu nedēļā palīdz un ziedo

Labos darbus darām katru dienu, bet šajās dienās nedaudz skaļāk par to runājam, jo šī nedēļa – Labo darbu nedēļa.  6.a un 5.b klase vēlējās sakopt kaut nelielu daļu no Bauskas. Tādu vietu viņi atrada – starp Vecajiem un Brāļu kapiem bija lapu piebiris laukums, ko skolēni sakopa. Ar lapu grābšanu nodarbojās arī 3.b klases skolēni. Viņi devās uz Iecavas novada “Labirintiem”, kur citugad jau bija palīdzēt vākt ābolus.  6.b klase vāca ziedojumus bērnu rehabilitācijas projektam “Poga”. Pirms tam skolēni kopā ar vecākiem bija pārrunājuši dažādas ziedošanas iespējas un kopā nolēmuši atbalstīt “Pogu”. Daļa 7. klases skolēnu devās palīdzēt sakopt ēku pagalmus, ieziemot augus pie gados veciem cilvēkiem, kuri paši to veselības dēļ nespēj. Lāčplēša ielā kādā pagalmā sagrābtas lapas, bet Pļavu ielā  sakopta puķu dobe. Piedalījās G.Rēbuks, A.Barausks, K.A.Mašinska, M.Pinte, E.Zvidro, R.Gausiņš, R.Neimanis. Neaizmirsti  ko labu izdarīt arī turpmāk!

P.S. 1.novembrī skolas e-pastā ieripoja šāda vēstulīte:  “Labdien! Gribam pateikt lielu paldies Bauskas pamatskolas 3.b klases skolēniem, klases audzinātājai Guntai Spurei un arī vecākiem, kas piedalījās “Labajos darbos” – lapu grābšanā atrakciju parkā “Labirinti” 20.10.2017.  Ar cieņu, “Labirintu” saimnieki  Jānis un Dzintra Pastari”.