Home » Bez tēmas » Mūsu skolai – sudrabs

Mūsu skolai – sudrabs

Portālā bauskasdzive.lv lasām, ka “Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas  sarīkojumā «Jaunatnes sporta laureāts 2017» piektdien, 15. decembrī, mūsu novadu jaunos sportistus apbalvoja par teicamiem sasniegumiem Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātu mērogā. Tradicionāli svētku reizē sumināja sportistus, viņu trenerus un atbalstītājus. Jauno sportistu godināšana notika 31. reizi, šogad tika cildināti 123 censoņi desmit sporta veidos.” Šajā pasākumā piedalījās arī daudzi mūsu skolas skolēni, kas ir aktīvi sportisti. Tika sveikti vieglatlēti  Samanta Dorči, Arvis Sūna, Jorens Maskals, Sanija Maskale, dambretists Reinis Štāls, basketbolisti Alens Andrejevs, Arvis Sūna, Raimonds Lavenieks, Andžejs Petkevičs, Kaspars Pīpiņš, Emīls Polovko, Edvards Sniedzītis, Sems Patriks Paļulis, ūdensmotosportisti Ralfs Zaharčenoks, Elīza Lakoviča-Lakovica, Endija Zaumane. Tika sveikta arī Ilona Dramačonoka, mūsu skolas sporta skolotāja, kas guvusi labus panākumus vieglatlētikā. Visi nosauktie saņēma piemiņas veltes no Sporta skolas un saldas dāvaniņas no Bauskas pilsētas pamatskolas. Direktoram Jānim Rumbam bija liels prieks par mūsu skolas sportistiem un sporta skolotājiem, jo , pateicoties viņu enerģijai un cītīgajam darbam ar skolēniem, skola kopvērtējumā ieguva otro vietu 1.skolu grupā . Saņemta naudas balva sporta inventāra iegādei. Sveicam visus sportistus un viņu pedagogus!