Home » Bez tēmas » Barikāžu laiku pieminot

Barikāžu laiku pieminot

1991. gada barikādes bija tautas nevardarbīgās pretošanās spilgtākā izpausme. Drosmīgi un apņēmīgi cilvēki aukstajās naktīs sildījās pie ugunskuriem un bija gatavi aizsargāt Latviju. Par šo laiku īpaši janvārī arī mūsu skolā tiek runāts gan vēstures, gan klases stundās. Bērni aptaujā savus tuviniekus, kas piedalījušies 1991.gada notikumos.  Latvijas simtgades gadā pieejami daudzi materiāli, ko veidojuši vēsturnieki un citi speciālisti, lai skolēni labāk izprastu mūsu valsts vēsturi. Ieskaties  Valsts kancelejas veidotajos informatīvajos materiālos par Latvijas valsts tapšanu un tās dibinātājiem! Interaktīvā testā www.atminivesturi.lv iespējams pārbaudīt savas zināšanas par Barikāžu laiku, kā arī citām Latvijas valsts vēsturē nozīmīgām tēmām. Sagatavotais materiāls noteikti palīdzēs mācību darbā, skaidrojot un diskutējot par Latvijas vēsturi un personībām tajā.