Home » Bez tēmas » Veiksmīgi startē Latvijas čempionātā

Veiksmīgi startē Latvijas čempionātā

11.februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā. Šajās sacensībās piedalījās mūsu skolas skolēni – Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi  Dāvids Kozlovskis un Sanija Maskale. Sanija izcīnīja augsto 7.vietu 60m barjerskrējienā. Tas ir augstākais Sanijas sasniegums šāda ranga sacensībās. Šīs bija arī Sanijas pirmais Latvijas čempionāts. Ļoti veiksmīgi starts izdevās Dāvidam Kozlovskim, viņš 60m sprinta skrējienā finišēja otrais (8.12s), tikai divas sekundes simdaļas aiz uzvarētāja, Siguldas sportista. Sacensību noslēguma disciplīna bija 4x160m stafešu skrējiens. Šajās sacensībās Bauskas BJSS komandā startēja arī Dāvids Kozlovskis, veicot lielisku pēdējo posmu, arī stafešu skrējienā tika izcīnīta 2.vieta. Sportistu treneri ir Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka un Ieva Šteinberga. Lepojamies! Informāciju sagatavoja R.Maķevics.