Home » Bez tēmas » Mūsu aktieri un runātāji piedalās Bauskas un Rundāles novadu konkursos

Mūsu aktieri un runātāji piedalās Bauskas un Rundāles novadu konkursos

13.februārī Bauskas Bērnu un jauniešu centrā uz skatuves runas konkursa 1.kārtu pulcējās  novadu labākie runātāji. Vairākiem skolēniem piedalīšanās šajā konkursā bija jauna pieredze. Kristers pat sniedza savu pirmo interviju laikrakstam “Bauskas Dzīve”! Mūsu skolas pārstāvju sniegums tika novērtēts ļoti atzinīgi – Zanei Lea Zundai un Kristeram Jurim Purviņam 2.pakāpes diploms, bet Evelīnai Tribei, Ralfam Zaharčenokam un Sendijai Polei – 1.pakāpes diploms. Uz reģiona konkursu, kas notiks 27.februārī Bauskā, tika izvirzīti skolēni, kuru punktu skaits bija lielāks par 46. Vislielākais punktu skaits visu konkursa dalībnieku vidū bija Ralfam Zaharčenokam (skolotāja Gunta Spure) – 49,83, bet Evelīna Tribe (skolotāja Roze Bruģe) saņēma 46,66 punktus. Vēlēsim veiksmi un izdošanos nākamajā konkursā!

Šajā pašā dienā pēcpusdienā Bauskas kultūras centrā notika arī skolu teātru skate, kurā piedalījās arī divas skolotājas Rozes Bruģes vadītās grupas – no 2.a un 6.a klases. Jaunie aktieri godam parādīja savus iestudējumus, meistarīgi aizvietojot arī tos, kuri bija saslimuši. Viņu sniegums tika novērtēts ar 2.pakāpes diplomu. Paldies arī vecākiem un skolotājai Ilzei Bērziņai par atbalstu!