Home » Bez tēmas » Izvēlies ģimnāziju!

Izvēlies ģimnāziju!

Tā mūsu skolas devītklasniekiem sacīja Bauskas Valsts ģimnāzijas Skolēnu domes pārstāvji. 27.martā jaunieši viesojās mūsu skolā, lai iepazīstinātu tuvāk ar savas skolas ikdienu. Tika stāstīts par piecām izglītības  programmām, ko apgūst ģimnāzisti, tomēr lielāks uzsvars jauniešu stāstījumos un demonstrētajos video materiālos tika likts uz ārpusstundu aktivitātēm. Tas arī saprotams, jo Skolēnu dome vairāk nodarbojas ar saturīga brīvā laika organizēšanu. Devītie guva priekšstatu par interešu izglītības iespējām ģimnāzijā. Katrs tikšanās dalībnieks saņēma mapīti ar detalizētiem izglītības programmu aprakstiem – par stundu skaitu, apgūstamajiem priekšmetiem. BVĢ izglītības metodiķe Kristīna Kuzmiča aicināja skolēnus piedalīties Atvērto durvju dienas pasākumā 19.aprīlī. Vairāki skolēni apsver šo iespēju izmantot – skatīt skolu klātienē un, iespējams, nākamgad kļūt par ģimnāzistiem. Paldies viesiem par izsmeļošo informāciju!