Home » Bez tēmas » Bauskas novada skolēnu delegācijas sastāvā apceļo Poliju

Bauskas novada skolēnu delegācijas sastāvā apceļo Poliju

14 skolēni no Bauskas pilsētas pamatskolas kopā ar Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēniem no 27.maija līdz 2.jūnijam apmeklēja Buskas novada sadraudzības pilsētu Polijā Ripinu. Skolēni tika iepazīstināti ar trim Ripinas skolām, mācību procesa organizāciju tajās, kā arī kopā ar skolotājiem bija pieņemšanā pie Ripinas pilsētas mēra. Skolēni devās arī nelielā ekskusijā pa Ripinu. Dienas noslēgums varēja atpūsties Ripinas sporta centrā, kopīgi muzicēt vai darboties datoru klasē. Nākošajās dienās bija iespēja iepazīties ar Toruņas vēsturisko centru, ievērojamākajām celtnēm.

Trīs dienu garumā skolēni iepazina  Polijas galvaspilsētas Varšavas skaistākās vietas: parkus, vēsturisko pilsētas centru, senos pilsētas nocietinājumus. Visas nedēļas garumā Polijā mūs pavadīja saulains un karsts laiks. Bet vēl saulaināka par laiku bija poļu draugu viesmīlība. Ceļojums bija skaists un iespaidiem bagāts.  Skolotāja G.Kiseļeva.

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera