Home » Bez tēmas » Dāvanas Latvijai – nozīmīgi darbi un koncerti

Dāvanas Latvijai – nozīmīgi darbi un koncerti

Pirms valsts simtgades skolā notika ļoti daudz pasākumu. Emocionālākā dāvana Latvijai svētkos bija koncerti 15.novembrī. Tos sniedza skolas interešu izglītības grupas, bija arī individuāli priekšnesumi. Koncertu sākumā vēsturisku ieskatu Latvijas dzimšanas notikumos sniedza skolotājs Dainis Cipulis. Fragmentus no savas konkursa runas Latvijas simtgades svētkos nolasīja Rainers Bortkevičs un Anna Sibilla Pumpure. Anna runu lasīs 18.novembra svētku pasākumā Rīgā, Nacionālajā teātrī. Pēc tam uzstājās abi skolas kori, zēnu ansamblis, tos vada skolotāja Ilze Bērziņa. 1.klases ansamblis (skolotāja Inga Bukša) pirmo reizi uzstājās lielajā koncertā. Deju soli raiti ritināja gan tautisko deju klektīvi Santas Zemītes vadībā, gan Aijas Dūmiņas vadītā mūsdienu deju grupa . Skolotāju Guntas Spures un Ingas Briedes audzēkņi runāja dzejoļus, teātra grupas meitenes (sk. Roze Bruģe) bija iestudējušas skaistu kompozīciju par Latviju. Flautiste Klēra Kuļikauska kopā ar koncertmeistari Eviju Bonāti atskaņoja emocionālu skaņdarbu. Tradicionāli svētku reizē tika godināti skolēni, kuru fotogrāfijas ievietotas skolas goda plāksnē, kā arī labākie sportisti. Šogad goda plāksnē dziedošais kolektīvs – 5.-9.klašu koris. Skolēni saņēma pateicības no skolas direktora J.Rumbas un direktora vietnieces A.Dupures. 4.b klase kopā ar skolotāju G.Spuri noslēdza savu divu garumā veikto darbu – dāvanu Latvijai simtgadē. Viņi sacerējuši stāstus un pasakas, kuri apkopoti grāmatā “Manai Latvijai”. Tā tika dāvināta skolai. Pateicību par ieguldījumu un atbalstu Likteņdārzam saņēma 6.b klase. Savus skolas biedrus uzrunāja jaunievēlētā skolēnu pašpārvaldes vadītāja – 8.b klases skolniece Betija Upelniece.  Tika godinātas skolotāja Dace Donerblica, tehniskās darbinieces V.Bukne un I.Antonova. Koncertu veidotāja bija skolotāja Iveta Semjonova. Paldies visiem koncerta dalībniekiem par emocionālajiem mirkļiem! Lai izdodas sastapt savus Latvijas svētkus gan patriotiskos pasākumos, gan esot ģimenes lokā!