Home » Bez tēmas » Lielie Lasīšanas svētki noslēdz Bērnu žūrijas gadu

Lielie Lasīšanas svētki noslēdz Bērnu žūrijas gadu

9.martā ar Lielajiem lasīšanas svētkiem Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē noslēdzās Bēnu, jauniešu un vecāku žūrijas lasīšanas gads. LR Kultūras ministrijas finansētās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” noslēguma un apbalvošanas pasākumā  piedalījās ap 700 žūrijas bibliotēku pārstāvji no visiem Latvijas novadiem. Mūsu  skolā šogad Bērnu žūrijā piedalījās 20 aktīvi lasītāji. Vecumposma 5+ grāmatas lasīja un vērtēja  2.a klases skolēni Sofija, Selīna, Sintija, Zane Lea, Marta Kate un Karlīna.  3.a un 3.b klases skolēni iepazinās ar 9+ vecumam paredzētajām grāmatām un savu vērtējumu izteica Reinis, Aleksandra, Annija, Elīza, MartaV., Marta D., Marta S., Ralfs un Jānis. 11+ vecumam domātās grāmatas pētīja Nadīna, Janīna, Nikola un Lauma, bet Ruta no 8.b apkopoja savas domas par jauniešiem domāto grāmatu kolekciju.

Izmantojām iespēju kopā ar Bauskas novada bibliotēku čaklākajiem lasītājiem apmeklēt noslēguma pasākumu Rīgā, uz to varēja doties divi mūsu bibliotēkas pārstāvji. Tās šoreiz bija Sofija un Selīna no 2.a klases. Meitenes ir ne vien cītīgas lasītājas, bet piedalās visās skolas dzīves norisēs, konkursos un viktorīnās, labi mācās. Viņas priecājās par pasākumu un iespēju atkal pabūt skaistajā bibliotēkā, kā arī apmeklēja Dzelzceļa muzeja ekspozīcijas.